• Kategorie
  • Parametry
  • AGD

Zabawki AGD dla dzieci

Dzieci uwielbiają naśladować starszych od siebie. Zabawa w kuchni, jest jedną z najfajniejszych zajęć dla każdego dziecka. Dziewczynki lubią się przebierać... i przebierać swoje lalki. Jedne poszukują modnych ubranek, a inne dziewczynki będą chciały je uszyć na maszynach do szycia dla dzieci. Ciekawą zabawą dla dziewczynek od 5 - 6 roku życia są toaletki. Naśladując starsze rodzeństwo lub mamę, używają ich akcesoriów do makijażu. Toaletka dla dziewczynki, to przede wszystkim bezpieczeństwo kosmetyków, zaokrąglone i nietoksyczne materiały oraz bezpieczne lustro, nie tłuczące się ze światłem LED. Chłopiec i dziewczynka, będą mogli bawić się w sklep dzięki supermarketom dla dzieci lub kasom fiskalnym dla dzieci.

Akcesoria i zestawy do sprzątania

Po udanej zabawie, należy posprzątać. Niezbędny będzie odkurzacz dla dziecka, który po uruchomieniu, wyda typowy dźwięk odkurzacza. Pralka dla dzieci upierze wszystkie zabrudzone ubranka, po przygotowanym obiedzie. Zestaw sprzątający - jak wózek, to narzędzie pozwalające na naukę porządku, ale daje też dużo frajdy podczas pomagania rodzicom.

Jeżeli poszukujesz uniwersalnego prezentu dla chłopca, lub prezentu dla dziewczynki, to AGD do zabawy będzie z pewnością trafionym wyborem.