• Kategorie
  • Parametry
  • BOHATER / LICENCJA

Wielu rodziców podchodzi sceptycznie do bajek oglądanych przez ich pociechy. Przemawiają przez nich obawy, że bajki źle wpłyną na rozwój ich dzieci i zakłócą prawidłowe budowanie relacji z otoczeniem. Zapewne jest w tym ziarnko prawdy, ale jedynie wówczas, gdy dodamy kluczowy czynnik, jakim jest nadmiar. Wszystko, co w nadmiarze, może zaszkodzić. Dotyczy to nie tylko bajek, ale także zabawek czy ulubionych przysmaków.

Niezwykle ważny jest także rodzaj oglądanych przez dziecko bajek. Jeśli odpowiednio wybierzemy fabułę, bajki mogą przynieść wiele korzyści – zarówno nam, jak i naszemu dziecku.

Zabawki przedstawiające bohaterów

Dzieci lubią wybierać ulubionych bohaterów. Bohater z bajki może być traktowany przez dziecko, jako najlepszy przyjaciel lub największy idol. Podarowanie dziecku ulubionego bohatera to doskonały sposób nie tylko na uatrakcyjnienie zabawy, ale także wzbogacenie metod wychowawczych malucha. W Manito.pl oferujemy szeroki zakres zabawek, przedstawiających ulubionych bohaterów naszych milusińskich.

Wissper, Świnka Peppa z rodziną, Strażak Sam czy mini warsztat samochodowy, to tylko niewielka część tego, co najdziecie Państwo w naszym sklepie.