Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Parametry
  • ROWERKI I POJAZDY

Rozwój układu ruchowego dziecka wymaga od niego aktywności fizycznej. Nie zawsze jednak dziecko jest chętne. Warto wtedy pomyśleć o wdrożeniu nauki przez zabawę. Bowiem, nie tylko przyswajanie wiedzy może odbywać się tą ścieżką.

Zabawki wspomagające motorykę

Zabawki dla dzieci to także rowerki i inne pojazdy, wspomagające motorykę malucha, a jednocześnie sprawiające wiele frajdy i zapewniające beztroską zabawę.

Niepodważalnymi zaletami rowerków biegówek jest ich pozytywny wpływ na rozwój błędnika. Dziecko uczy się utrzymywania równowagi i koordynacji ruchowej. Poznaje swoje fizyczne możliwości, a jednocześnie odkrywa świat.

Dla młodszych pociech oferujemy jeździki-pchacze. To świetna pomoc dla stawiającego pierwsze kroki dziecka. Pomaga w utrzymywaniu równowagi i zabezpiecza dziecko przed upadkiem. Dzięki możliwości przemieszczania się razem z maluchem, pchacz pozwala maluchowi poznawać większy obszar otoczenia, niż tylko ten będący w zasięgu ręki.

Starsze dzieci z pewnością ucieszy deskorolka. To zabawka dla małych wyczynowców, którzy lubią wyzwania i wysoko ustawioną poprzeczkę.