• Kategorie
  • Parametry
  • Sklepy i kasy

Sklepy i kasy fiskalne dla dzieci

Zabawa w sklep, to jedna z najpopularniejszych zajęć z dzieciństwa niejednego z nas. Kiedyś jako banknotów używało się ścinków z gazet a za kasę robiły opakowania po butach. Artykułami do sprzedaży stawały się zużyte opakowania, które można było znaleźć w szafce. Dzisiaj takie zabawy przechodzą do lamusa na rzecz elektronicznych kas fiskalnych dla dzieci a nawet całych supermarketów dla dzieci z wózkami sklepowymi, dziesiątkami produktów do sprzedaży i pakietem imitowanych monet i banknotów z całego świata.

Kasa dla dzieci

Nowoczesne kasy dla dzieci mają wbudowane kalkulatory wraz z wyświetlaczem LCD, posiadają czytnik kart płatniczych, otwierane automatycznie szuflady na pieniądze i wiele, wiele innych dodatków, które urozmaicają zabawę. Jeżeli nie wiesz jaką kasę fiskalną wybrać, to zwróć uwagę na ilość funkcji. Te z mniejszą ilością funkcji - proste i atrakcyjne wizualnie - spodobają się młodszym dzieciom od 18go miesiąca życia. Te z panelem dotykowym, mają zazwyczaj więcej funkcji i są dedykowane dzieciom od 3 lat. Kolorystyka takich kas, jest wtedy bardziej neutralna a sama kasa bardziej realistyczna.

Supermarket dla dzieci

Supermarket dla dzieci, będzie dobrym prezentem dla maluchów, które lubią bawić się z koleżankami i kolegami. Duży blat, miejsce na produkty, interaktywna kasa, bardzo duża ilość rzeczy do sprzedaży a nawet wózek do pchania to cechy najlepszych supermarketów. Szczególną uwagę należy zwrócić na Supermarket Smoby, który charakteryzuje się kilkudziesięcioma dodatkami, wózkiem na zakupy i dotykową kasą fiskalną.