• Kategorie
  • Parametry
  • ZABAWKI

Sklep z zabawkami - Manito.pl

Zabawki dla dzieci są teraz bardzo różne, trudno jest się zdecydować na coś, co spodoba się Twojemu dziecku i go zaciekawi. Dlatego możesz wybierać z szerokiej oferty sprzętu AGD dla dzieci. Jeżeli poszukujesz zabawki na roczek, to koniecznie zajrzyj do kategorii Dla niemowląt w naszym sklepie.

Zabawki edukacyjne i interaktywne

Jedną z najpopularniejszych kategorii w naszym sklepie z zabawkami, to dział zabawek edukacyjnych oraz zabawek interaktywnych. Piesek interaktywny - na przykład york lub kotek interaktywny. Oprócz zabawek z dźwiękiem i światłem, mówiących po Polsku - znajdziesz zabawki edukacyjne dla najmłodszych. Idealne na roczek lub dwulatków maty edukacyjne, które znacznie przyspieszają rozwój Twojego dziecka w wieku od 0 do 3 latek.

Najpopularniejsze zabawki z reklamy TV, to jednak maskotki interaktywne. Szczeniaczek Uczniaczek to zabawka od Fisher Price. Wraz z Siostrzyczką Szczeniaczka stanowią zespół, który nauczy Twoje dziecko nowych umiejętności oraz dobrych nawyków.

Jeżeli nie wiesz jaki prezent wybrać, najlepiej jak skorzystasz z parametrów. Możesz pokazać zabawki dla dzieci w różnym wieku: dla noworodków, przedziału 4 - 7 lat lub wybrać inny parametr. Większością zabawek może bawić się zarówno chłopiec jak i dziewczynka, ale samochody dla dzieci są dedykowane chłopcom, a lalki i akcesoria to zabawki dla dziewczynek.