• Dostawa

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, kuriera InPost , kurierem Poczty Polskiej. Przesyłki dostarczamy również do Paczkomatów InPost. Złożone zamówienie możesz odebrać w jednym z punktów Paczki w Ruchu lub wybranej placówki pocztowej. Wysyłki realizujemy jedynie na terenie Polski.

 

dpdLogo.jpg

 

PRZESYŁKA KURIERSKA

Przesyłka ubezpieczona za pomocą kuriera DPD lub Inpost deklarowany czas dostawy to 24 godziny od momentu nadania paczki z naszego magazynu. Status przesyłki można sprawdzić pod tym linkiem DPD lub Inpost . Przy wyborze przesyłki za pobraniem całą kwotę za zamówienie klient płaci kurierowi. Proszę pamiętać o sprawdzeniu zawartości i stanu paczki w obecności kuriera (pracownika firmy transportowej),

 

 inpost1.jpg

 

ODBIÓR W WYBRANYM PACZKOMACIE INPOST

Paczkomaty® InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączy niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy (D+1) i wygodą odbioru dla klienta. Tutaj możesz sprawdzić status swojej przesyłki Inpost. Przy wyborze opcji za pobraniem płatność kartą w paczkomacie.

 

 pocztex_logo.jpg

 

PRZESYŁKA KURIERSKA POCZTEX 48

Pocztex – niezawodny kurier. Szybko, sprawnie … do usług! Pocztex to najszybsza ze wszystkich usług pocztowych, świadczona w systemie „od drzwi do drzwi” w gwarantowanych terminach. Deklarowany czas dostawy to minimum 48 godzin od nadania paczki z naszego magazynu. Przy wyborze przesyłki za pobraniem całą kwotę za zamówienie klient płaci kurierowi. Proszę pamiętać o sprawdzeniu zawartości i stanu paczki w obecności kuriera (pracownika firmy transportowej). Pod tym linkiem możesz sprawdzić status swojej przesyłki TRACKING

 

logotyp_pp.jpg

 

ODBIÓR W WYBRANYM PUNKCIE POCZTY POLSKIEJ

Chcesz decydować o miejscu i czasie odbioru swoich przesyłek? Odbiór w PUNKCIE to wygodne rozwiązanie, umożliwiające odebranie przesyłki w dogodnym miejscu i czasie, przy okazji codziennych czynności. Do dyspozycji masz ponad 5000 punktów odbioru. Deklarowany czas dostawy to minimum 48 godzin od nadania paczki z naszego magazynu. W przypadku wyboru opcji za pobraniem klient płaci za zamówienie w wybranym punkcie.

 

eINFO_ODBIOR-W-PUNKCIEv4-768x325.jpg

 

header_logo.png

 

ODBIÓR W WYBRANYM PUNKCIE PACZKI W RUCHU

Paczka w RUCHu to nowoczesna usługa, dzięki której nie czekasz na kuriera. Z nami odbierzesz ją wygodnie, o dowolnej porze, bez kolejek i zawsze po drodze! Zrób zakupy w sklepie internetowym i odbierz paczę w jednym z ponad 3000 Kiosków i punktów Partnerskich RUCH. W ciągu dwóch dni roboczych przesyłka zostanie dostarczona do wybranego kiosku lub saloniku RUCH, o czym niezwłocznie poinformujemy Cię, wysyłając SMS na podany przy składaniu zamówienia numer telefonu komórkowego. Kod odbioru przesyłki jest zawsze przy Tobie! Przesyłka w kiosku lub saloniku RUCH będzie czekała na odbiór przez 5 dni roboczych, liczonych od dnia otrzymania SMS. Po upływie wskazanego terminu paczka jest traktowana jako nieodebrana i zostanie zwrócona do Nadawcy.